Distilex A.Ş.

HAKKIMIZDA

Distilex; bitki ve meyve özütlerini uygun yöntem ve ileri teknoloji ile elde ederek gıda, ilaç, kozmetik, kimya, insan sağlığında gıda takviye ürünleri, hayvan besleme ve sağlığı için üretilen ürünler endüstrisinin hizmetine sunmaktadır. Tesislerimizde kullanılan hiçbir bitki ve meyve ithal olmayıp tamamen verimli Anadolu topraklarında üretilen bitki ve meyveler ile oldukça zengin etken maddeler içeren uçucu yağ ve toz ekstraktlar üretmekteyiz.

BİTKİ TOZ & EKSTRATLARI

Distilex tesislerinde, verimli Anadolu topraklarında üretilen meyve ve sebzelerin kabuklarından yüksek akademik bilgi ve teknoloji ile etken madde bakımından oldukça zengin ekstraktlar üretmekteyiz.

ESANSİYEL UÇUCU YAĞLAR

Anadolu coğrafyasının sahip olduğu zengin bitki ve meyve yelpazesinde toplanan ham maddelerimizden, ileri üretim organizasyonu ve yüksek kalite ilkemiz ile oldukça zengin etken madde bulunduran uçucu yağlar elde etmekteyiz.

AROMATİK SULAR

Tesislerimizde özel ayırma teknikleri kullanılarak elde edilen uçucu yağ bitki ve meyvelerinden, bir başka yöntemle aromatik bileşenli sular elde etmekteyiz.
Gıda, İnsan Sağlığı Ürünleri, İlaç, Kozmetik, Kimya, Hayvan Besleme ve Sağlığı

20,000

KİMYA DENEYİ

1,154,000

DERLENMİŞ SONUÇ

17,414

AR-GE NOTU

10,200

MESAİ SAATİ